Media Library (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: Type
mr: प्रकार

en: more
mr: आणखी

en: Size
mr: आकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: User
mr: सदस्य

en: Files
mr: फाईल्स

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
