Media Library (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Type
ne: प्रकार

en: more
ne: धेरै

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Media
ne: मिडिया

en: System
ne: प्रणाली

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
