Media Library (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: more
nl: meer

en: Size
nl: Grootte

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: User
nl: Gebruiker

en: Files
nl: Bestanden

en: System
nl: Systeem

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Uploaded
nl: Geüpload

en: No files available.
nl: Geen bestanden beschikbaar.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Asc
nl: Oplopend

en: Library settings
nl: Bibliotheekinstellingen
