Media Library (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: Type
oc: Tipe

en: more
oc: mai

en: Size
oc: Talha

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: User
oc: Utilizaire

en: Files
oc: Fichièrs

en: Media
oc: Mèdia

en: System
oc: Sistèma

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
