Media Library (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Type
pl: Typ

en: more
pl: więcej

en: Size
pl: Rozmiar

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: User
pl: Użytkownik

en: Files
pl: Pliki

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Uploaded
pl: Wysłano

en: No files available.
pl: Brak dostępnych plików.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Library
pl: Biblioteka

en: Media Library
pl: Biblioteka mediów

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Media library
pl: Biblioteka mediów
