Media Library (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: user
ru: пользователь

en: Type
ru: Тип

en: more
ru: ещё

en: Size
ru: Размер

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: User
ru: Пользователь

en: Files
ru: Файлы

en: Media
ru: Мультимедиа

en: System
ru: Система

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Apply
ru: Применить

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: No files available.
ru: Нет доступных файлов.

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Library
ru: Библиотека

en: Media Library
ru: Медиа Библиотека

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Media library
ru: Медиа-библиотека
