Media Library (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Type
sk: Typ

en: more
sk: viac

en: Size
sk: Veľkosť

en: Name
sk: Názov

en: User
sk: Používateľ

en: Files
sk: Súbory

en: Media
sk: Médiá

en: System
sk: Systém

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Library
sk: Knižnica

en: Asc
sk: Vzostupne
