Media Library (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: user
ta: பயனர்

en: Type
ta: வகை

en: more
ta: மேலும்

en: Size
ta: அளவு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனர்

en: Files
ta: கோப்புகள்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: System
ta: கட்டமைப்பு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: No files available.
ta: எந்த கோப்புமில்லை

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
