Media Library (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: user
te: వాడుకరి

en: Type
te: రకం

en: more
te: మరిన్ని

en: Size
te: కొలత

en: Name
te: పేరు

en: User
te: వాడుకరి

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: System
te: వ్యవస్థ

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -
