Media Library (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: Type
tr: Tip

en: more
tr: daha fazla

en: Size
tr: Boyut

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: User
tr: Kullanıcı

en: Files
tr: Dosyalar

en: Media
tr: Medya

en: System
tr: Sistem

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: No files available.
tr: Dosya yok.

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Library
tr: Kütüphane

en: Media Library
tr: Medya Kütüphanesi

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
