Media Library (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: user
uk: користувач

en: Type
uk: Тип

en: more
uk: ще

en: Size
uk: Розмір

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: User
uk: Користувач

en: Files
uk: Файли

en: Media
uk: Медіа

en: System
uk: Система

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Uploaded
uk: Вивантажено

en: No files available.
uk: Файли відсутні.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Library
uk: Бібліотека

en: Media Library
uk: Медіатека

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Library settings
uk: Налаштування бібліотеки

en: Media library
uk: Медіатека
