Media: oEmbed (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Provider
el: Πάροχος

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
