Media: oEmbed (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
