Media: oEmbed (7.x-2.3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Provider
ro: Furnizor

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)
