Media: oEmbed (7.x-2.6) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
