Media: oEmbed (7.x-2.7) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Schemes
ca: Esquemes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)
