Media: oEmbed (7.x-2.7) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Schemes
ja: スキーマ

en: Settings
ja: 設定

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）
