Media: oEmbed (7.x-2.8) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
