Media Pixabay (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Media
hu: Média

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
hu: „%file” fájl ismeretlen hiba miatt nem menthető.

en: File URL
hu: Fájl webcím

en: %url could not be added.
hu: %url webcím nem adható hozzá.

en: Enter a URL to a file.
hu: Meg kell adni egy fájl webcímét.

en: Pixabay API key
hu: Pixabay API kulcs

en: Register on Pixabay.com and get your API key <a href="https://pixabay.com/api/docs/#api_rate_limit">here</a>.
hu: A modul működéséhez szükséges API-kulcsot a Pixabay szolgáltatásban való <a href="https://pixabay.com/api/docs/#api_rate_limit">regisztrációval</a> lehet beszerezni.

en: Please insert API key on module settings page
hu: A modul beállításai között meg kell adni az API-kulcsot

en: No pictures for current search
hu: Erre a keresésre nem találhatóak képek.

en: Settings for media_pixabay module
hu: media_pixabay modul beállításai

en: Add images from Pixabay to your media library.
hu: Képeket ad hozzá a médiakönyvtárhoz a Pixabay szolgáltatásból.

en: Adds Pixabay as separate tab in media browser.
hu: A médiatallózó külön „Pixabay” füleként jelenjen meg.
