Media Pixabay (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Search
de: Suche

en: Media
de: Medien

en: File URL
de: Datei-URL

en: %url could not be added.
de: %url konnte nicht hinzugefügt werden.

en: Enter a URL to a file.
de: Geben Sie die URL zur Datei ein.
