Media Query Images (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: File
cs: Soubor

en: <none>
cs: <žádné>

en: Image styles
cs: Styly obrázků

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Linked to file
cs: Propojeno se souborem

en: Nothing
cs: Nic
