Media Query Images (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Content
da: Indhold

en: File
da: Fil

en: <none>
da: - ingen -

en: Image styles
da: Billedformater

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Linked to file
da: Linket til fil

en: Nothing
da: Intet
