Media Query Images (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: File
eu: Fitxategi

en: Image styles
eu: Irudiaren tankera

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer
