Media Query Images (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: File
fr: Fichier

en: <none>
fr: --aucun--

en: Image styles
fr: Styles d'images

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Linked to content
fr: Lié au contenu

en: Linked to file
fr: Lié au fichier

en: Nothing
fr: Rien

en: Breakpoint
fr: Point d'arrêt
