Media Query Images (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Content
he: תוכן

en: File
he: קובץ

en: <none>
he: <ללא>

en: Image styles
he: סגנונות תמונה

en: Nothing
he: ללא
