Media Query Images (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: <none>
hu: < nincs >

en: Image styles
hu: Képstílusok

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to file
hu: Hivatkozva a fájlra

en: Nothing
hu: Semmi

en: Breakpoint
hu: Töréspont
