Media Query Images (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: <none>
nl: -geen-

en: Image styles
nl: Afbeeldingsstijlen

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Nothing
nl: Niets

en: Link image url to
nl: Afbeelding-URL linken naar

en: URL for image style: @style
nl: URL voor afbeeldingsstijl @style

en: Original image URL
nl: Orginele afbeelding-URL
