Media Query Images (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: Image styles
pl: Style obrazków

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Nothing
pl: Niczego
