Media Query Images (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: File
vi: Tập tin

en: <none>
vi: <không>

en: Image styles
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Linked to content
vi: Liên kết tới nội dung

en: Linked to file
vi: Liên kết tới tệp tin

en: Nothing
vi: Không có gì
