Media Query Images (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: File
ar: ملف

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: Image styles
ar: أنماط الصور

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: Linked to file
ar: مرتبط بالملف

en: Nothing
ar: لا شيء

en: Breakpoint
ar: نقطة توقف
