Media Query Images (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: File
ca: Fitxer

en: <none>
ca: Cap

en: Image styles
ca: Estils d'imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Linked to file
ca: Enllaçada al fitxer

en: Nothing
ca: Res

en: Breakpoint
ca: Punt de ruptura
