Media Query Images (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: File
el: Αρχείο

en: <none>
el: <κανένα>

en: Image styles
el: Στυλ εικόνων

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Linked to file
el: Σύνδεσμος στο αρχείο

en: Nothing
el: Τίποτα

en: Breakpoint
el: Σημείο διακοπής
