Media Query Images (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: Image styles
et: Pildistiilid

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Breakpoint
et: Murdepunkt
