Media Query Images (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: <none>
lt: -joks-

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Nothing
lt: Nieko

en: Breakpoint
lt: Lūžio taškas
