Media Query Images (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: File
ru: Файл

en: <none>
ru: <нет>

en: Image styles
ru: Стили изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Linked to content
ru: Ссылается на материал

en: Linked to file
ru: Ссылается на файл

en: Nothing
ru: Ничего

en: Breakpoint
ru: Точка останова
