Media Query Images (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: File
sv: Fil

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: Image styles
sv: Bildstilar

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Linked to file
sv: Länkat till fil

en: Nothing
sv: Inget

en: Breakpoint
sv: Brytpunkt
