Media Query Images (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: File
tr: Dosya

en: Image styles
tr: Resim stilleri

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: Linked to file
tr: Dosyaya bağlantılı

en: Nothing
tr: Hiçbir şey

en: Breakpoint
tr: Kırılma noktası
