Media Recorder (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Download
ar: تحميل

en: File
ar: ملف

en: Media
ar: ميديا

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ar: لا يمكن حفظ الملف %file. لسبب مجهول.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
ar: مجلد فرعي اختياري في مجلد الرفع الذي ستخزّن فيه الملفات. لا تدرج خط مائلا لا قبل ولا بعد.
