Media Recorder (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Download
bg: Свали

en: File
bg: Файл

en: Media
bg: Медия

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
bg: Файлът %file не може да бъде съхранен. Неизвестна грешка.
