Media Recorder (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Download
cs: Stáhnout

en: File
cs: Soubor

en: Media
cs: Média

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
cs: Soubor %file nelze uložit. Došlo k neznámé chybě.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
cs: Volitelný podadresář složky pro nahrané soubory. Nezadávejte počáteční ani koncové lomítko.
