Media Recorder (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: File
cy: Ffeil

en: Media
cy: Cyfryngau

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
cy: Ni ellir arbed ffeil %file. Mae gwall anhysbys wedi digwydd.
