Media Recorder (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Download
de: Herunterladen

en: File
de: Datei

en: Media
de: Medien

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
de: Die Datei %file konnte nicht gespeichert werden. Ein unbekannter Fehler ist aufgetreten.

en: Record
de: Datensatz

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
de: Optionales Unterverzeichnis im Zielverzeichnis des Uploads, in dem Dateien gespeichert werden. Keine Schrägstriche voranstellen oder anhängen.
