Media Recorder (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Download
et: Allalaadimine

en: File
et: Manus

en: Media
et: Meedia

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
et: Faili %file ei õnnestunud salvestada. Esines tundmatu viga.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
et: Valikuline alamkataloog üleslaaditavate failide salvestuskataloogis. Ära sisesta siia kaldkriipse.
