Media Recorder (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Download
fi: Lataa

en: File
fi: Tiedosto

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
fi: Tiedostoa %file ei voitu tallentaa. Tapahtui tuntematon virhe.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
fi: Vaihtoehtoinen alakansio latauskohteessa johon tiedostot tallennetaan. Älä sisällytä edeltävää tai seuraavaa "/" merkkiä.
