Media Recorder (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Download
is: Hala niður

en: File
is: Skrá

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
is: Ekki tókst að vista skránna %file. Óþekkt villa kom upp.
