Media Recorder (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: File
lv: Fails

en: Media
lv: Multivide

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
lv: Failu %file nevarēja saglabāt. Radās nezināma kļūda.
