Media Recorder (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Download
mn: Татах

en: File
mn: Файл

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
mn: %file файл хадгалагдаж чадсангүй. Үл мэдэгдэх алдаа гарсан.Сонгосон %name файл байршуулагдаж чадсангүй.
