Media Recorder (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Download
oc: Telecargament

en: File
oc: Fichièr

en: Media
oc: Mèdia

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
oc: Lo fichièr %file a pas pogut èsser enregistrat. Una error desconeguda s'es produita.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
oc: Subdorsièr opcional, dins la destinacion dels mandadisses, ont s'emmagazinaran los fichièrs. No inclogueu las barras de l'inici ni del final.
