Media Recorder (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Download
pl: Pobierz

en: File
pl: Plik

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
pl: Nie udało się zapisać pliku %file. Wystąpił nieznany błąd.

en: Record
pl: Rekord

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
pl: Opcjonalny podkatalog, w którym mają być przechowywane pliki. Nie należy wprowadzać znaku dzielenia na początku bądź końcu ścieżki.
