Media Recorder (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Download
ro: Descarcă

en: File
ro: Fișier

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ro: Fișierul %file nu a putut fi salvat; eroare necunoscută.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
ro: Subdirector opțional în cadrul destinației de încărcare unde fișierele vor fi păstrate. Nu includeți liniuțe oblice anterioare sau posterioare.
